Úvod > Cestovní služby >

sekce - naše zkušenosti

Naše zkušenosti a klientský přístup mluví za nás

Layer 135

24-7-Gold-X

Bude nám potěšením, budeme-li i vaším týmem, na který se budete moct vždy spolehnout.

Ano, jsme cestovní agentura.

Naším posláním a prvořadým cílem je poskytovat svým klientům nadstandardní a především individuálně koncipované služby v oblastech spojených s cestováním a firemními akcemi.

Již více než 15 let poskytujeme komplexní služby v oblasti zabezpečování služebních cest a firemních akcí. Za ta léta v oboru známe všechna jeho specifika. Naši klienti si nás cení nejen pro naše dlouholeté zkušenosti, ale především pro náš osobní přístup, na který se mohou za všech okolností spolehnout kdekoliv na světě.
24 hodin denně, bez ohledu na časové pásmo.

Váš tým

Tým Fubraland tvoří již více než 15 let pouze prvotřídní, jazykově skvěle vybavení odborníci a specialisté na různé aspekty cestovního ruchu a event managementu. Jsou to však nejen na slovo vzatí profesionálové, ale i empatičtí lidé, kteří se dokážou orientovat i v nestandardních situacích. Vžít se do vaší situace a společně s vámi ji vyřešit. A právě na těchto lidech stavíme ve společnosti Fubraland své podnikání. Děláme vše pro to, abyste se na svých cestách mohli vždy plně spolehnout na to, že jsme s vámi 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.