NÁŠ TÝM

Pavel Němec, Generální ředitel

+420 211 155 401

pavel.nemec@fubraland.cz

Slovo majitele

Po založení cestovní kanceláře jsme si jako malá start-up společnost nemohli dovolit účetního na plný úvazek. Šli jsme proto cestou externí společnosti, která v začátcích podnikání fungovala výborně. Jak nám ale firma rostla, začalo se vše komplikovat a nám došlo, že budeme muset časem vyřešit nejenom účetnictví a daně, ale i vybrat vhodný ekonomický software, který zaštítí i obchodní agendu.

V bývalé firmě jsme používali jediný systém, Navision od Microsoftu, který byl skvělý a uměl všechno potřebné i včetně vedení obchodní agendy. Měl ale jednu vadu – byl opravdu drahý. Ten jsme si dovolit nemohli, a tak hledali něco cenově přijatelnějšího. Nakonec jsme se rozhodli pro Duel od Ježek Software, který překvapivě většinu věcí umí a je cenově dostupný.

Za těch několik měsíců, co jsem strávil hledáním řešení jak účetnictví, tak ekonomického systému, jsem jsi řekl, že jednou založím divizi, která to celé dalším firmám usnadní tím, že jim vše dodáme na klíč.

Tak vznikla v rámci Fubraland Group nová společnost, která nabízí klientům kompletní řešení účetní agendy, personalistiky, mezd a podporuje klienty v oblasti ekonomického softwaru.

I tato divize stojí na filozofii Fubraland Group. Základem jsou ti nejlepší lidé v oboru, zkušení kolegové, kteří mají svoji práci rádi a pro které je zákazník vždy na prvním místě. Respektujeme, že každý klient je jiný, a tak se k němu stavíme. Naším cílem je pomáhat našim klientům tak, aby se mohli výhradně starat o vlastní podnikání.

Boris Plaňanský, Vedoucí konzultant

Borisovy zkušenosti jsou za dobu více než 28 let v tomto oboru rozsáhlé. Prošel si mnoho pozicemi od ekonoma po finančního ředitele a od správce IT až po člověka zodpovědného na rozvoj firemních systémů.

Jeho ekonomické znalosti pokrývají jak malé firmy (fyzické osoby), tak velké společnosti, až po nadnárodní korporaci v oblasti služeb.

Po více než 15 let se zabýval rozvojem systému MS Dynamics (dříve Navision).

+420 211 155 402

boris.planansky@fubraland.cz

Martin Olišar, Vedoucí IT sekce

Martin prošel za svoji kariéru řadu obchodních pozic se zaměřením na prodej služeb, z největší části v cestovní kanceláři. Po upoutání na vozík v důsledku něšťasného pádu se začal věnovat IT oblasti a vypracoval se přes několik pozic různého zaměření do pozice vedoucího IT sekce v naší nové divizi. 

Mimo svoji práci rozjíždí samostatný projekt pro naši cestovní kancelář s názvem "Barrier Free Land", který umožní hendikepovaným osobám svobodně cestovat. 

+420 211 155 402

finance@fubraland.cz

Karel Čech, Vedoucí účetní sekce

Celou svoji kariéru strávil v oboru financí a účetnictví. Pohyboval se v různých oborech a společnostech, od výrobních závodů po nadnárodní společnosti v oblasti služeb.

Je certifikovaným daňovým poradcem a i nadále se vzdělává pravidelně v oblasti financí, účetnictví a daňových zákonů.

Pracoval s různými systémy od malých řešení až po globální produkty typu SAP.


+420 211 155 402

finance@fubraland.cz

JSME TU PRO VÁS

Sídlo firmy:

Fubraland a.s.
vedená u městského soudu v Praze,
oddíl B 22897

IČ: 06519911

Ořešská 1296/18 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Kontakt:

Telefon: 211 155 402

Email: financezavináčfubraland.cz


   

Těšíme se na vaše dotazy a věříme, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení...

Team Fubraland a.s.