Fubraland je ryze českou firmou, která poskytuje veškeré služby spojené se zajišťováním služebních cest a různých typů firemních akcí, a to převážně pro korporátní klientelu.
Ve světě firemního cestování se pohybujeme více než 15 let, proto velmi dobře známe specifika a nároky, které tento obor přináší. Naši práci stavíme na prvotřídním servisu a lidském přístupu.
Snažíme se být inovativní a jdeme s dobou. Od roku 2018 jsme součástí celosvětové sítě Travel Leaders se zastoupením ve více než 100 zemích světa. Díky Travel Leaders máme přístup k nejmodernějším technologiím v oboru. Můžeme Vám tak pomoci při nenadálých situacích 24 hodin denně, být oporou v místě Vašeho pobytu v cizině nebo i při cestách po ČR. 
Fubraland stojí na nejlepších lidech v oboru, které práce baví a je jejich koníčkem. Naším cílem je nabízet profesionální služby postavené na poradenství, úsporách klientům, kvalitní obsluze a fair play.
Meetings
Incentives
Incoming
Conferences
Congresses
Eventy pro klienty, partnery a dodavatele
Eventy pro zaměstnance
Exclusive Travel
Péče o klienty

NOVINKY

SLUŽBY

Meetings

Potřebujete zajistit vhodné prostory pro Váš meeting, seminář či školení? Nevíte si rady, které hotely by byly ty nejlepší? Zjišťujete, že vlastně nerozumíte jejich cenové politice, protože oproti cenám na rezervačních portálech Vám nabízí ceny výrazně vyšší?  Nechte to na nás, my Vám s tím rádi pomůžeme. Provedeme Vás celým procesem organizace meetingů, a to od okamžiku vytipování vhodných prostor, zhodnocení jejich výhod a nevýhod, koordinace logistiky a jednotlivých částí programu. Meetingy ve Fubralandu zajišťujeme vždy "od A do Z“ s důrazem na každý detail. Ušetříte tak Váš čas a peníze.

Incentives

Rozhodli jste se poděkovat svým obchodním partnerům či zaměstnancům za spolupráci a skvělé výsledky a nevíte jak?  Pak pozvání na incentivní zájezd je tou ideální možností, ať už to bude zájezd v rámci České republiky či do neotřelé zahraniční destinace. Může být čistě relaxační či poznávající, nebo sportovně laděný s hojnou dávkou adrenalinu.  Náš tým využívá pouze ověřených dodavatelů a postará se o celý průběh akce. Nezáleží na typu, velikosti či destinaci, každý takovýto zájezd bude plný nevšedních zážitků a přispěje k dobrému jménu Vaší společnosti.

Incoming

Přijíždějí za Vámi partneři či potenciální klienti ze zahraničí? Blýskněte se jako skvělí hostitelé a připravte jim nezapomenutelný pobyt. Dáte-li Vašim hostům možnost poznat nejen Vaši společnost či produkty, ale i to nejlepší z naší kultury, můžete si být jisti, že prohloubíte dobré vztahy a posílíte Vaše obchodní partnerství. Na incomingové služby jsme ve Fubralandu profíci. Vždy vycházíme z kulturních preferencí hostů tak, abychom jim nabídli adekvátní péči a komfort. Naše dlouhodobá zkušenost a znalost prostředí nám umožňuje garantovat služby ve vysoké kvalitě.

Conferences

Pořádáte konferenci či jinou odbornou akci a potřebujete pomoci? Jsme připraveni Vám usnadnit jak její  přípravu, tak samotnou realizaci. Víme, jak efektivně využít Váš čas, ale i finance. Postaráme se o kompletní organizaci akce "od A do Z" a Vy se tak můžete zaměřit na kvalitu obsahové stránky. Ať už se bude konat v České republice či v zahraničí, vyřešíme i logistiku z různých míst a zaručíme hladký průběh akce. Ulehčíme registraci účastníků, sdílení informací k pořádané akci a vyřešíme registrační poplatky online prostřednictvím naší aplikace "Fix Your Event". Jsme tu pro Vás.

Congresses

Patříte mezi farmaceutické firmy a zajišťujete účasti Vašich zaměstnanců a externích klientů na odborných lékařských kongresech v Čechách či zahraničí? I s tím Vám rádi pomůžeme. Jsme si vědomi veškerých specifik, které kongresové cestování přináší. Proto všechny požadavky zpracováváme v souladu s plněním etických kodexů, transparentnosti a důsledné ochrany informací a protikorupčních pravidel. Důležitou součástí naší podpory v této oblasti je i komplexní reporting všech nákladů spojených s účastí na těchto kongresech.

Eventy pro klienty, partnery a dodavatele

Také eventy pro klienty, dodavatele a další partnery jsou příležitostí, jak udělat dojem. Může jít o uvedení nového produktu na trh, ocenění Vašich partnerů či slavnostní akci. Taková událost se neobejde bez reprezentativních prostor, perfektního cateringu a originálního programu. Bez ohledu na místo konání, ať už v Čechách či v zahraničí, všechny potřebné aktivity vymyslíme, pečlivě naplánujeme a sladíme do posledního detailu. Postaráme se o logistiku, registraci účastníků pomocí naší technologie i výsledné vyúčtování. Na místě dohlédneme na správný průběh večera.

Eventy pro zaměstnance

Plánování firemního eventu (večírku, teambuildingu atd.) pro zaměstnance je výzvou bez ohledu na počet účastníků. Výběr vhodných míst a programu akce nemusí být vždy snadný. Je třeba vhodně zvolit téma akce, zhodnotit, zda je uspořádání prostoru vyhovující, AV technika dostačující apod. Vybrali jste správné občerstvení a bude ho dost? A co dekorace? Jak naložíte s logistikou účastníků? Pokud si nejste jisti, jak Vaši akci zaměřit a co neopomenout, rádi Vám s její přípravou pomůžeme a přispějeme novými nápady. S námi vše proběhne bez komplikací a Vaši lidé budou nadšeni.

Exclusive Travel

Potřebujete mít své VIP jako v bavlnce, ať už cestují kamkoliv? Nebo se toužíte sami vydat za odpočinkem či dobrodružstvím s maximálním komfortem a bez starostí? Pokud jste již navštívili spoustu míst a chcete dát Vašemu cestování nový rozměr, nechte plánování na nás. Poznejte neomezené možnosti Exclusive Travel a vychutnejte si nadstandardní 24/7 servis a osobní péči. Postaráme se o to, aby byl každý den Vaší cesty jedinečný a inspirativní. Naši specialisté mají zkušenosti, empatii a smysl pro detail. Nezapomenutelné zážitky už na Vás čekají!

Péče o klienty

Ve Fubralandu respektujeme, že každá společnost je jiná, každý klient jedinečný a každá akce unikátní. Proto přizpůsobujeme naše nabídky a rozsah služeb každému klientovi na míru, s ohledem na jeho nejlepší zájmy. Přidanou hodnotou naší práce je pomoc s optimalizací nákladů a času stráveného při pořádání firemních akcí. Existuje mnoho dalších oblastí, na které se můžeme společně zaměřit a se kterými Vám rádi pomůžeme. Sázíme na férovost a dlouhodobé partnerství. Pojďme se na cestu spokojené a úspěšné spolupráce vydat společně.

JSME TU PRO VÁS

Sídlo firmy:

Fubraland a.s.
vedená u městského soudu v Praze,
oddíl B 22897

IČ: 06519911

Ořešská 1296/18 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Kontakt:

Telefon: 211 155 411
Email:


   

Těšíme se na vaše dotazy a věříme, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení...

Team Fubraland a.s.